Něco o mě

Jmenuji se Pavel Kasanič

Asi nejdůležitější pro všechny lidi, kteří milují své pejsky a budou se rozhodovat, zda je svěří cizí osobě, je vědět, že nejsem zlý člověk. Již velmi dávno jsem přijal životní filozofii neubližovat živým tvorům. 

Také je důležité vědět, že pejsky mám rád. Jsou to dobrosrdečná stvoření, která svou povahou tíhnou k člověku a potřebě milovat a být milován.  To se mi na nich nejvíc líbí. 

Protože mám rád pohyb, zejména v přírodě, moje chvíle prožité s Vašimi pejsky se budu snažit co nejvíce naplnit pobytem mimo beton a městské komunikace. 

Možná bude pro některé z Vás důležité, zda jsem chytrý, nebo hloupý člověk. Titul mám, ale Vašemu pejskovi to stejně bude jedno... ten nás lidi hodnotí podle jiných měřítek :-) Rejstřík trestů mám samozřejmě čistý, poctivost, slušnost a dodržování pravidel jsou u mě na předních místech. 

Nedávno mě dostihla padesátka :-) Překvapila mě v dobré fyzické kondici. Zodpovědně se mohu označit za aktivního člověka, mezi moje nejmilejší činnosti patří toulání naší krásnou zemí a trekking v Himalájích.

Něco už jsem odžil a priority mám poměrně dobře přenastavené. Nejsem konfliktní, nepřetvařuji se a komunikuji na rovinu. 

Více se o mě dozvíte na Facebooku ZDE.