Reference

Marta a Láďa, Ústí nad Labem

Iljovi páníčci

Náš černý boloňáček Ilja se vždy moc těší a hlasitě štěká, když se blíží procházka s Pavlem a často i s Janou. Mají široký výběr tras v okolí našeho bydliště - Střížovický vrch, Větruše, letní kino, případně ústecké parky a čtvrť Klíše. Všichni mají jedno společné: nechce se jim nikomu nikdy domů. Velice oceňujeme dochvilnost a spolehlivost procházek, vždy jsou dlouhé a pestré, za každého počasí.

Zdeňka a Michal, Povrly

Maxovi páníčci

Hlídání od pana Kasaniče je to nejlepší, co mohlo nás a našeho Maxima potkat. Naprostá spolehlivost, supervztah se psem... v klidu můžeme odcestovat a víme, že je o vše naprosto skvěle postaráno. Jsme velmi rádi, že se nám o našeho miláčka stará právě on. Vřele doporučujeme!!! 

Lenka a Tomáš, Ústí nad Labem

Baxovi páníčci

Moc děkujeme panu Kasaničovi, který nám téměř denně venčí naše štěnátko, Baxe. Jsme s jeho službami velmi spokojeni. Vždy po venčení nám posílá Baxovy fotky a píše zprávu, že je vše v pořádku.

Andrea, Ústí nad Labem

Ralfova a Lotřinina panička

Se službami Venčení pejsků jsem velmi spokojená. Jsem ráda, že mohu s klidným srdcem své milované mazlíčky svěřit do jiných a spolehlivých rukou, když potřebuji. Mám také vždy velkou radost, když dostanu fotečku, jak se beze mě mají a že je všechno v pořádku. Komunikace, ochota a spolehlivost. Co víc si od takové služby přát?

Jana, Ústí nad Labem

Markova panička

Při každém venčení se náš Mareček strašně těší, až přijde Pavel a půjdou se spolu projít. Pavel je vždy velice ochotný, dochvilný a spolehlivý. Vřele doporučuji.